Automatyzacja procesu zamówień

Automatyzacja procesu zamówień

Automatyzacja zamówień – Szybki i efektywny proces zamówienia

Dziś można spotkać się z wieloma metodami komunikacji między systemami, aplikacjami. Najbardziej popularna jest komunikacja poprzez usługę WebAPI za pomocą protokołu HTTP. Dzięki takiej komunikacji można łatwo wymieniać stany magazynowe, czy choćby ceny.

Bardziej zaawansowaną metodą komunikacji jest pełna integracja systemowa. Ma ona różny charakter oraz zakres. Najczęściej pozwala na pełną wymianę zamówień, stanów magazynowych, cen, czy choćby zmian w specyfikacji produktu. Taka integracja jest już znacznie bardziej kosztowna, ale pozwala zautomatyzować działania, które do tej pory były wykonywane przez pracowników. Dzięki takiej integracji możemy zaoszczędzić pieniądze, uniknąć błędów ludzkich, przyspieszyć procesy, skierować pracowników do wykonywania priorytetowych zadań.

Integracja za pomocą usługi WebAPI czy też pełna integracja systemowa wymaga zaangażowanie obu stron. Nasz zespół IT wraz z zespołem dostawcy tworzą rozwiązania, dzięki którym biznes staje się bardziej przejrzysty, łatwiejszy oraz bezpieczny.

Staramy się dążyć do jak największej liczby integracji. Pomagamy realizować integrację po stronie naszych dostawców. Wspieramy oraz realizujemy każde pomysły, które pomagają usprawnić procesy zakupowe. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania oraz technologie.