Bezpłatnie użyczane, dedykowane urządzenie

Bezpłatnie użyczane, dedykowane urządzenie

Tablet jako kompleksowe urządzenie do realizacji zamówień

Wiemy, że nie w każdym sklepie czy składzie budowlanym jest na wyposażeniu komputer z bezpośrednim dostępem do internetu. Dlatego dla naszych najbardziej aktywnych klientów przewidzieliśmy kompleksowo przygotowane urządzenie mobilne w postaci tabletu z dostępem do sieci internet.
Za pomocą tabletu będzie można dokonać zamówienia towaru oraz skorzystać z wielu dodatkowych funkcjonalności. Za pośrednictwem tabletu będzie możliwość skanowania kodu EAN, przez co szukanie produktów będzie bardzo proste i intuicyjne.

Cała aplikacja naszej platformy jest przygotowana pod urządzenia mobilne. Przez to używanie tabletu do robienia zamówień nie będzie uciążliwe. Jak wiemy responsywność aplikacji webowych to dziś kwestia podstawowa, także nie mogliśmy jej pominąć.

Po podpisaniu umowy handlowej z naszym przedstawicielem handlowym nasz klient otrzymuje tablet oraz zostaje przeszkolony z używania naszej aplikacji. W ramach wstępnego szkolenia, przedstawiciel robi wywiad z klientem, po którym jest w stanie poznać jego indywidualne potrzeby. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie dostosować menu oraz wszelkie ważne informacje, by były zawsze na pierwszym miejscu. Dla przykładu — klient, który prowadzi sklep z naciskiem na handel materiałami hydraulicznymi, będzie w swoim menu miał na pierwszym miejscu właśnie tę branżę i najczęściej wybierane kategorie. Będzie również otrzymywał informacje z naciskiem na branże, które są dla niego istotne.