Elastyczna i automatyczna logistyka

Elastyczna i automatyczna logistyka

Wybieraj to co ważniejsze – szybki czas dostawy lub atrakcyjną cenę

Dziś podczas zakupów kierujemy się priorytetami. Raz chcemy kupić szybko, drugi raz tanio, jeszcze innym razem chcemy dostać konkretny produkt bez względu na cenę czy czas dostawy. Każdy z nas chce mieć możliwość wyboru i indywidualnego dopasowania oferty.

W platformie przewidujemy możliwość dopasowania zamówienia do swojego priorytetu. Mamy możliwość wybrania różnych opcji w zależności od sytuacji. Gdy potrzebujemy dostać szybko określony towar, bez względu na cenę wybieramy priorytet z najszybszą dostawą. System automatycznie dobiera magazyn, który może szybko zrealizować zamówienia. W tym wypadku kwota bywa nieco wyższa, ale to nie zawsze jest regułą.

Zupełnie innym podejściem jest priorytet zakupu towaru po najniższej cenie. W takim wypadku proces logistyczny jest nieco dłuższy, należy zamówić trochę więcej towaru, za to cena jest bardzo atrakcyjna. Jest to doskonały wybór w przypadku uzupełnienia stanów magazynowych.

Możliwości wyboru priorytetu zamówienia uzależnione jest od ilości magazynów dostawców. Im większy wybór wśród dostawców tym większa możliwość dopasowania zamówienia.

Staramy się by proces zamówienia był jak najbardziej elastyczny i dopasowany do klienta. Poprzez multimagazynowość, która pozwala na wysyłkę towaru z różnych magazynów, jest możliwość wyboru priorytetu swojej dostawy. W każdej sytuacji klient dostaje jasną informację, za ile i kiedy towar do niego dotrze.