Niezawodna mutlimagazynowość

Niezawodna mutlimagazynowość

Multimagazynowość – wiele magazynów dla produktu. Zamawiaj ze swoim priorytetem

Tak jak w popularnym serwisie allegro zamawiamy od wielu dostawców, tak na naszej platformie zamawiamy z wielu magazynów. Magazyny, z których korzystamy to magazyny dystrybutorów, producentów. Poprzez integrację systemową dysponujemy informacjami na temat stanów magazynowych, czasów dostawy, cen. Takie działanie ma na celu dać możliwość wyboru priorytetu, między czasem dostawy, ceną, ilością zamawianych produktów.

Każdy z tych magazynów rządzi się swoimi procedurami, które są jasno określone w naszej platformie. Warto zwrócić uwagę, że nie podajemy bezpośrednio danych o magazynach czy dostawcy, po to, by nie tworzyć zbędnego chaosu oraz by zachować poufność danych firmowych.

Multimagazynowość to nowe podejście do tematyki logistyki. Dzięki wielu magazynom staramy się by produkty, były zawsze dostępne. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, by produkt był „tu i teraz”. Wiele osób z branży budowlanej, prowadzi inwestycje dla klientów, gdzie czas spóźnienia z wykonaniem pracy może generować dodatkowe koszty. Chcemy dać kres sytuacjom, w których po zamówieniu produktu otrzymujemy informację, że produkt jest niedostępny, aby go zamówić, musimy czekać X czasu. Uważamy, że takie podejście nie powinno mieć miejsca w tej branży, dlatego naszym celem jest posiadanie jak największej ilości punktów, w których możemy otrzymać poszukiwany produkt.