Stale rosnąca liczba produktów

Stale rosnąca liczba produktów

Mnóstwo produktów z branży budowlanej

Jednym z założeń naszej platformy jest posiadanie jak największej ilości produktów. Takie podejście mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać niemożliwe. My jednak szukaliśmy rozwiązania które pozwoli nam na dostęp do setek tysięcy produktów.

Jak wiemy największym problemem dzisiejszego handlu jest utrzymanie magazynów. Nasz model pozwala wspierać proces zakupowy, magazynami naszych dostawców. Poprzez indywidualną integrację systemów magazynowych mamy wiedzę na temat ilości produktów w poszczególnym magazynie oraz możliwościach logistycznych.

W swojej platformie przewidujemy wdrażanie nowych produktów praktycznie przez cały czas. W momencie zakończenia prac nad pierwszą wersją platformy, zależy nam na dopracowaniu takich branż jak elektryka, hydraulika, chemia budowlana oraz po części artykuły metalowe i narzędzia. W dalszej kolejności chcemy poruszyć takie branże jak klimatyzacja i wentylacja, podłogi, stolarka budowlana, artykuły  BHP.

Wdrażanie tak dużej ilości produktów nie należy do tanich i szybkich zadań. Każdy produkt trzeba przeanalizować, zebrać informacje oraz je usystematyzować, poznać dokładną specyfikę produktu. Wiąże się to z dużymi nakładami czasu oraz wiedzą na temat konkretnej branży.

Mamy jednak nadzieję, że zebranie tak dużej ilości produktów w jednym miejscu, pozwoli kompleksowo przeprowadzać zamówienia, bez konieczności wchodzenia do różnych  hurtowni.

Dziś czas jest bardzo cenny. Wiele z nas chce mieć możliwość zakupu produktu „tu i teraz”. Nasza platforma daje takie możliwości.