Wdrożenie firmy

Wdrożenie firmy

Już dziś możesz dołączyć do naszego projektu bez ponoszenia kosztów

Integracja systemowa – to jedna z najważniejszych cech naszej platformy która czyni ją nowoczesną. Postęp techniki jest coraz większy przez co możliwe jest zupełnie nowe podejście w handlu produktami budowlanymi. Dziś dzięki zaawansowanej komunikacji systemów sprzedaży, możliwe jest zautomatyzowanie procesów sprzedaży. Postaw na rozwój swojej firmy. 6 kroków dzieli Cię od nowoczesnej formy sprzedaży!

Krok 1 – Wstępne spotkanie z przedstawicielem firmy
Pierwszym krokiem do podjęcia współpracy jest spotkanie, podczas którego zostaje przedstawiona oraz dokładnie omówiona idea projektu. Podczas tej wstępnej rozmowy dowiadujemy się jaki jest model działania Państwa firmy, oraz jakie są jej priorytety. Pozyskujemy również szczegółowe informacji na temat Państwa asortymentu oraz topowych produktów. Pierwsze spotkanie ma charakter zupełnie niezobowiązujący. Po spotkaniu wysyłamy e-mail z podsumowaniem rozmowy.
Krok 2 – Udostępnienie materiałów do prezentacji
Kolejnym krokiem jest udostępnienie wstępnych materiałów potrzebnych do stworzenia prezentacji państwa asortymentu w naszym portalu. W tym celu prosimy o udostępnienie wersji elektronicznej usystematyzowanej (najlepiej csv, xml, web service /usługa sieciowa/) opisów, parametrów technicznych, certyfikatów, aprobat oraz zdjęć. Pomoże to nam przygotować pełną roboczą prezentację Państwa produktu. Do wykonania tego kroku niezbędne jest przekazanie kontaktu do działu IT lub marketingu oraz udzielenie kompetencji osobom wskazanym do współpracy przy realizacji koncepcji.
WIĘCEJ O MATERIAŁACH

 

 

Krok 3 – Prezentacja wdrożonych produktów oraz metod działania systemu

 

Po etapie opracowania przekazanego materiału nadejdzie czas na prezentacje wyników. W tym celu zapraszamy ponownie do naszej siedziby, jesteśmy oczywiście mobilni i taką prezentację możemy przeprowadzić w Państwa firmie.

Podczas prezentacji przekażemy wszystkie informacje na temat potencjału przedsięwzięcia pod względem biznesowym, zakresu działania ujętego w liczbach na podstawie statystyk i badań społecznych oraz co najważniejsze działające narzędzie wraz z jego funkcjonalnościami.

Krok 4 – Podjęcie współpracy oraz ustalenie szczegółowych warunków

Kolejny krok to chęć podjęcia dalszej współpracy, która pozwoli nam rozpocząć pełny proces wdrażania Państwa firmy. Na tym etapie musimy ustalić wszelkie szczegółowe warunki współpracy. Od możliwości wymiany danych, przez rabaty, logistykę, oraz informacje dodatkowe. Jest to dość istotny krok który pozwoli ustalić dokładną specyfikację wdrożenia.

Na tym etapie nasza grupa projektowa musi ścisłe współpracować z państwa pracownikami przydzielonymi do realizacji wdrożenia. Zwieńczeniem tego kroku jest podpisanie umowy dystrybucyjnej.

Krok 5 – Integracja systemowa oraz testy funkcjonalne

To jeden z najważniejszych kroków. Na tym etapie, wprowadzamy wszelkie produkty Państwa firmy do naszej platformy – opisy, zdjęcia, parametry techniczne, certyfikaty, aprobaty, informacje dodatkowe. Tworzymy również politykę cenową (rabaty, promocje) oraz definiujemy możliwości logistyczne. Ustalamy również szereg innych parametrów odpowiedzialnych za sprzedaż Państwa produktów. Podczas tego etapu musimy również dokonać integracji naszych systemów – wymiana stanów magazynowych, wymiana informacji cenowej, automatyzacji przekazywania zleceń.  Do każdej integracji systemowej podchodzimy indywidualnie, przez co unikamy nieprawidłowości w funkcjonowaniu oraz błędów.

Po każdej zakończonej integracji systemowej przychodzi najważniejszy czas – testy funkcjonalne. Takie testy wykonuje zarówno nasz zespół jak i Państwa. Głównym celem takich testów jest sprawdzenie założeń funkcjonalnych które zostały ustalone. Zaletą testu jest to że wykonywany jest on przez osoby nie znające dokładnej budowy programu, sprawdzana jest głównie użytkowość oraz sposób działania aplikacji. Oczywiście nie można też zapomnieć o testach związanych z sprawdzeniem jakości kodu, szybkości działania, stabilności i wydajności. Tą fazę testów przeprowadzają programiści, oraz profesjonalni testerzy aplikacji.

Krok 6 – Rozpoczęcie sprzedaży

Ostatnim krokiem podsumowującym proces wdrożenia jest pierwsza sprzedaż produktów przez platformę Global System. Przy realizacji pierwszych zleceń w klarowny sposób widać funkcjonalność oraz metody działania platformy.

Dalej pozostaje tylko rozwój Państwa firmy w naszej platformie, który zależny jest zarówno od nas jak i od Państwa. To Państwo definiują w jakim kierunku chcą zmierzać. Poprzez dostęp do modułów analitycznych w jasny sposób kontrolują Państwo swoją sprzedaż oraz precyzują dalsze cele biznesowe.